> Lista Startowa

Lista Startowa uczestników Duathlon 2023 – Adult

Single

LPNazwisko i ImięMiejscowośćRocznikK / MKategoriaNumerStatus N / O
1Dombrowa RobertNowy Świat1966MM 501O
2Sowiński BogdanNidzica1962MM 6039O
3Piotrowski SewerynKargoszyn1982MM 4027O
4Mierzejewski WiktorOstrołęka1989MM 302O
5Kalinowski LeszekWarszawa1973MM 503O
6Fabisiak AgnieszkaGostynin1984KK 30N
7Zduniak MarcinWarszawa1980MM 404O
8Petrów DawidPruszków1984MM 30N
9Sępka DorotaSadowne1969KK 505O
10Jamont PrzemysławŻary1960MM 60N
11Szymkowski PrzemysławWarszawa1980MM 40N
12Tamozhnii DavydWarszawa1998MM 186O
13Brzeziński MateuszGrudusk1997MM 18N
14Kravchenko OleksandrKraków1998MM 1811O
15Bąk HubertWarszawa1991MM 3024O
16Czyż AdriannaWarszawa1992KK 3013O
17Bąk AndrzejStare Gralewo1969MM 5025O
18Sawicki MichałStara Iwiczna1982MM 4037O
19Zakrzewski AdamCiechanów1986MM 3023O
20Łaski KamilŁódź1992MM 3014O
21Gajda IwonaBudy Dłutowskie1981KK 4015O
22Ogłoziński MichałŁódź1992MM 3016O
23Mościcki-Zanchi PatrykWarszawa2003MM 1817O
24Pagórski JakubLębork1996MM 1818O
25Graczykowski JakubBydgoszcz1988MM 30N
26Lipiarz MartynaWarszawa1992KK 3021O
27Altman JakubPłońsk1985MM 30N
28Kajuth KajaWrocław1996KK 1831O
29Cichoń KarolinaWrocław1989KK 3022O
30Kamiński PrzemysławWarszawa1991MM 30N
31Poczwardowski MarekSzczutowo1960MM 60N
32Partyczny KamilŚwidnica1997MM 18N
33Ziółkowski DariuszTrębki Nowe1980MM 40N
34Gajda BartoszBudy Dłutowskie2005MM 1826O
35Marlega Pianka MariaMława1971KK 50N
36Manda TomaszBielsko-Biała1986MM 30N
37Trochimowicz ArturSzczytno1961MM 609O
38Popławski JanWarszawa1993MM 30N
39Kubajewski PawełŚwiercze1989MM 30N
40Gruba RemigiuszJulianów1980MM 4012O
41Janik TomaszWarszawa1993MM 30N
42Bryła AndrzejMielec1962MM 608O
43Makuch AleksandraWarszawa1986KK 307O
44Nowakowski PiotrOjrzeń1993MM 30N
45Gawek MichałOstrołęka1977MM 40N
46Jędrasiewicz JacekWarszawa1991MM 30N
47Kosuda PawełCiechanów1977MM 40N
48Kobyliński ŁukaszKałuszyn1984MM 3010O
49Kawka PaulinaWarszawa1991KK 3030O
50Kalata TomaszWarszawa1986MM 3029O
51Zawadzak ZbigniewWarszawa1962MM 6020O
52Pulkowski ŁukaszPłoniawy-Bramura1981MM 4032O
53Szarmacher SebastianDziałdowo1983MM 40N
54Pulkowska Anna Płoniawy-Bramura 1982KK 4033O
55Wójtowicz RobertOstrołęka1977MM 4034O
56Matuszewski MarcinSiedlce1991MM 30N
57Szymański RadosławDobre1991MM 3035O
58Rusoń OliwiaJasiewo1994KK 18N
59Grochowski PawełWarszawa1987MM 3036O
60Rachuba JuliaŚlesin2007KK J200O
61Łęcki TomaszWarszawa1975MM 4028O
62Niestepski PawełLegionowo1990MM 30N
63Kucki KamilNarzym1984MM 30N
64Starzyński AdamNieporęt1976MM 40N
65Gardener JacekŁowicz1964MM 50N
66Kąkol SławomirNowy Dwór Mazowiecki1964MM 5038O
67Bordewicz ŁukaszNowe1995MM 1843O
68Rolski RemigiuszBurkatów1973MM 5019O
69Koszal KacperKonin1994MM 1844O
70Kaszuba BłażejChorzele1983MM 4040O
71Sobieraj KrystianPrzasnysz2008MM JN
72Skierkowski KarolMława1985MM 3042O
73Gajda SławomirWadlew1978MM 4041O
74Mirecki BartłomiejBieganów1991MM 30N
75Kontarowski BartoszŚlesin2007MM JN
76Jopkiewicz KarolPiotrków Trybunalski1996MM 30N
77Drobik MarcinMarynino1987MM 30N

Sztafety

LPNazwisko i Imię [Run]RocznikNazwisko i Imię [Bike]RocznikMiejscowośćNumerStatus N / O
1Fedor Martin1977Piotrowicz Kamil1985CiechanówN
2Kacprzak Kamil1996Michalski Łukasz1997Zygmuntowo152O
3Pogorzelski Andrzej1967Nerć Karolina1999Nasielsk153O
4Michalski Marcin1989Wiloch Krzysztof1982Ciechanów155O
5Stawiński Dominik1981Wasilewski Tomasz1984Ciechanów156O
6Lasek Wojciech1997Pitkiewicz Jacek1974Słupno154O
7Sekulski Kamil1996Sekulski Paweł1971SierpcN
8Jabłońska Kamila1994Jabłoński Jarosław1965WarszawaN