> O nas

Jak powstało nasze stowarzyszenie?

Kilkunastu pasjonatów aktywności fizycznej ( w różnym wieku ) postanowiło zaszczepić chęć uprawiania sportu jako dobrego sposobu na zdrowe życie, organizując imprezy sportowe na „naszym” terenie… ale imprezy „niecodzienne”. I tak powstało Stowarzyszenie sportowe „Runners Team”.

Dołącz do nas!

Chcemy namówić was do udziału w sportach, które wyzwalają duże pokłady adrenaliny, sportach gdzie rywalizacja prowadzona jest na otwartym terenie, obcowanie z przyrodą, warunkami pogodowymi oraz zawodnikami, pozwoli Wam przezwyciężyć własne słabości i czerpać radość oraz satysfakcję z pokonanych przeszkód, przeciwników i ukończenia zawodów.

Organizowane imprezy i zawody sportowe przez Runners Team, z założenia maja być imprezami cyklicznymi, chcemy wykorzystać każdą porę roku na spotkanie z Wami w terenie..

Partnerzy

Nasi sponsorzy i partnerzy

Stań z nami na starcie!

Śledź na bieżąco nasze wydarzenia

masz pytania?

z chęcią na nie odpowiemy

Chcesz dowiedzieć się więcej o planowanych przez nas wydarzeniach lub dołączyć do naszej ekipy biegaczy? Zacząłeś biegać, więc potrzebujesz porady lub motywacji? A może potrzebujesz zachęty do rozpoczęcia aktywności fizycznej? Przedstawimy Ci wszystkie zalety biegania i zarazimy miłością do tego typu sportu. Udowodnimy, że bieganie może być przyjemnością, z której będziesz czerpał energię i siłę. Dzielimy się entuzjazmem! Bądź zawzięty i uparty w dążeniu do celu. Koniecznie skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów? To dla nas zaszczyt!

Dane kontaktowe:

Stowarzyszenie Sportowe Runners Team
E-mail: kontakt@runnersteam.pl
Telefon: +48 600 270 993

    *Pola zaznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.