> Wyniki GP

Wyniki Cyklu RUNners Team Grand Prix:

Miejsce zawodów Grand Prix

I – Opinogóra Górna [ OPI ]
II – Gołymin – Ośrodek [ GOŚ ]
III – Sońsk [ SON ]
IV – GW Ciechanów [ CIE ]
V – Grudusk [ GRU ]

Kategoria M1100m Mężczyzn

Nazwisko i ImięNumerOPI
MSC / PKT
GOŚ
MSC / PKT
SON
MSC / PKT
CIE
MSC / PKT
GRU
MSC / PKT
Finał RT GP
MSC / PKT
Miejsce
RT GP
Punkty
RT GP
Czarnecki Piotr1065 / 458 / 325 / 457 / 365 / 455203
Kubiński Oskar1093 / 604 / 502 / 802 / 802 / 80 3 / 60 3350
Kołpaczyński Karol212DNSDNSDNSDNS8 / 321732
Brzeziński Antoni1048 / 3213 / 2012 / 2214 / 18DNS1092
Wygocki Jakub1032 / 801 / 1003 / 602 / 803 / 60 2 / 80 2380
Karwacki Karol1137 / 369 / 2910 / 2612 / 229 / 297142
Makowski Oliwier1181 / 1002 / 801 / 1001 / 1001 / 100 1 / 100 1480
Makowski Kacper1194 / 505 / 454 / 506 / 404 / 504235
Delura Błażej1426 / 407 / 369 / 299 / 297 / 366170
Babich Igor169DNS14 / 1811 / 2413 / 3013 / 201192
Kwiecień Mikołaj1419 / 29DNS14 / 1816 / 1517 / 141476
Dobrzyński Alan168DNS11 / 247 / 368 / 3210 / 269118
Walkowiak Olaf161DNS3 / 60DNSDNSDNS1560
Walkowiak Igor170DNS12 / 22DNSDNSDNS1922
Lewko Karol171/189DNS6 / 406 / 404 / 50DNS8130
Jastrzębski Julian120DNS10 / 268 / 32DNS11 / 241382
Zakrzewski Nikodem183DNSDNS13 / 20DNSDNS2020
Panfil Leon191DNSDNSDNS15 / 16DNS2216
Panfil Jan192DNSDNSDNS10 / 26DNS1826
Szepietowski Kacper199DNSDNSDNS5 / 456 / 601285
Iniarski Natan200DNSDNSDNS11 / 2412 / 221646
Zieliński Wiktor205DNSDNSDNSDNS15 / 162216
Kołakowski Jan207DNSDNSDNSDNS14 / 182118
Dzięgielewki Jan209DNSDNSDNSDNS16 / 152415
Kuczyński Kacper214 DNS DNS DNS DNS DNS
Borkowski Karol225 DNS DNS DNS DNS DNS
Majchrowicz Leonard226 DNS DNS DNS DNS DNS
Majchrowicz Bruno227 DNS DNS DNS DNS DNS

Kategoria K1100m Kobiet

Nazwisko i ImięNumer OPI
MSC / PKT
GOŚ
MSC / PKT
SON
MSC / PKT
CIE
MSC / PKT
GRU
MSC / PKT
Finał RT GP
MSC / PKT
Miejsce
RT GP
Punkty
RT GP
Kujawska Julia1071 / 1001 / 1001 / 1001 / 1001 / 100 1 / 100 1500
Borowska Alicja1084 / 504 / 505 / 454 / 507 / 364231
Dzięgielewska Antonina1028 / 328 / 329 / 299 / 29DNS9122
Jasińska Łucja1253 / 602 / 807 / 362 / 802 / 80 2 / 80 2336
Sochacka Alicja1117 / 3611 / 2410 / 2610 / 269 / 296141
Krzyżanowska Maja13311 / 24DNS12 / 22DNS11 / 241470
Krzemińska Weronika14510 / 266 / 408 / 328 / 32DNS7130
Krzemińska Kornelia14614 / 1813 / 2014 / 1815 / 16DNS1372
Tomczak Liliana1109 / 2910 / 2611 / 2411 / 2410 / 268129
Rydzewska Lilianna1402 / 803 / 603 / 603 / 603 / 60 3 / 60 3320
Komorowska Natalia1235 / 457 / 364 / 50DNS5 / 45 4 / 50 5176
Kacperska Izabela15012 / 22DNSDNSDNSDNS2022
Kacperska Joanna15113 / 20DNSDNSDNSDNS2220
Chrobocińska Alicja1556 / 409 / 29DNSDNSDNS1569
Ślubowska Lena159DNS5 / 456 / 40DNS8 / 3210117
Chińska Julia158DNS12 / 2213 / 2012 / 22DNS1664
Domżała Kornelia184DNSDNS2 / 80DNSDNS1280
Stefańska Wiktoria194DNSDNSDNS13 / 20DNS2220
Urbańska Julia196DNSDNSDNS14 / 18DNS2518
Suwińska Zofia197DNSDNSDNS6 / 40DNS 5 / 45 1740
Suwińska Hanna198DNSDNSDNS7 / 36DNS 6 / 40 1936
Kołecka Anna202DNSDNSDNS5 / 454 / 501195
Nizińska Zofia204DNSDNSDNSDNS12 / 222022
Kubińska Oliwia208DNSDNSDNSDNS13 / 202220
Jurkowska Lena201DNSDNSDNSDNS6 / 401740
Szymankiewicz Zuzanna223 DNS DNS DNS DNS DNS

Kategoria M2200m Mężczyzn

Nazwisko i ImięNumer OPI
MSC / PKT
GOŚ
MSC / PKT
SON
MSC / PKT
CIE
MSC / PKT
GRU
MSC / PKT
Finał RT GP
MSC / PKT
Miejsce
RT GP
Punkty
RT GP
Jasiński Marcel165DNS6 / 403 / 603 / 604 / 50 5 / 45 5250
Jastrzębski Julian1207 / 36DNSDNSDNSDNS DNS 1136
Karwacki Aleksander1123 / 603 / 605 / 454 / 502 / 80 6 / 40 3335
Wynimko Jan1155 / 457 / 3610 / 267 / 36DNS DNS 8143
Oporski Krystian1396 / 40DNS11 / 248 / 326 / 40 7 / 36 7172
Ostrowski Szymon1531 / 1001 / 1004 / 501 / 100DNS 2 / 80 2430
Łazarski Bartosz1384 / 505 / 456 / 405 / 45DNS 3 / 60 6240
Dołęgowski Jakub1342 / 802 / 801 / 100DNS1 / 100 1 / 100 1460
Kardaszewski Bartosz156DNSDNS9 / 296 / 40DNS DNS 969
Bielski Aleksander175DNS4 / 502 / 802 / 803 / 60 4 / 50 4320
Urbański Szymon177DNSDNS8 / 32DNSDNS DNS 1332
Domżała Oliwier182DNSDNS7 / 36DNSDNS DNS 1136
Panfil Antoni190DNSDNSDNS9 / 29DNS DNS 1429
Zieliński Filip206DNSDNSDNSDNS5 / 45 DNS 1045

Kategoria K2200m Kobiet

Nazwisko i ImięNumer OPI
MSC / PKT
GOŚ
MSC / PKT
SON
MSC / PKT
CIE
MSC / PKT
GRU
MSC / PKT
Finał RT GP
MSC / PKT
Miejsce
RT GP
Punkty
RT GP
Kałwa Zuzanna1017 / 365 / 457 / 367 / 365 / 45 6 / 40 6238
Kołpaczyńska Nikola174DNS8 / 328 / 328 / 32DNS DNS 896
Krajewska Zuzanna1148 / 32DNSDNSDNSDNS DNS 1232
Budniak Zuzanna1172 / 802 / 802 / 802 / 801 / 100 2 / 80 2500
Budniak Maja1163 / 603 / 603 / 603 / 602 / 80 3 / 60 3380
Kwiecień Antonina1276 / 407 / 364 / 506 / 404 / 50 5 / 45 5261
Szepietowska Weronika1304 / 504 / 505 / 454 / 503 / 60 4 / 50 4305
Tartas Lena1315 / 456 / 406 / 40DNSDNS DNS 7125
Ostrowska Weronika1521 / 1001 / 1001 / 1001 / 100DNS 1 / 100 1500
Kołecka Agata203DNSDNSDNS5 / 45DNS DNS 1045
Dzięgielewska Zuzanna193DNSDNSDNS10 / 267 / 36 DNS 962
Jurkowska Lena201DNSDNSDNS9 / 29DNS DNS 1329
Piskorska Emilia189DNSDNSDNSDNS6 / 40 DNS 1140

Kategoria M3400m Mężczyzn

Nazwisko i ImięNumer OPI
MSC / PKT
GOŚ
MSC / PKT
SON
MSC / PKT
CIE
MSC / PKT
GRU
MSC / PKT
Finał RT GP
MSC / PKT
Miejsce
RT GP
Punkty
RT GP
Grabowski Wiktor1262 / 802 / 803 / 602 / 802 / 80 2 / 80 2460
Banasiak Aleksander1473 / 60DNSDNSDNSDNS DNS 860
Budniak Kacper1244 / 507 / 3611 / 244 / 504 / 50 4 / 50 3260
Grządkowski Jakub1221 / 1001 / 1002 / 801 / 1001 / 100 1 / 100 1580
Peszczyński Mateusz157DNS6 / 409 / 293 / 603 / 60 3 / 60 4249
Marciniak Krystian162DNS5 / 45DNSDNSDNS DNS 945
Grabowski Marcel164DNS3 / 604 / 50DNSDNS DNS 5110
Dołęgowski Karol172DNS4 / 508 / 32DNSDNS DNS 782
Grądzik Olaf176DNSDNS5 / 45DNSDNS DNS 945
Kalinowski Szymon178DNSDNS7 / 36DNSDNS DNS 1236
Brzeziński Maciej179DNSDNS1 / 100DNSDNS DNS 6100
Winimko Franciszek186DNSDNS10 / 26DNSDNS DNS 1326
Kamiński Wiktor187DNSDNS6 / 40DNSDNS DNS 1140

Kategoria K3400m Kobiet

Nazwisko i ImięNumer OPI
MSC / PKT
GOŚ
MSC / PKT
SON
MSC / PKT
CIE
MSC / PKT
GRU
MSC / PKT
Finał RT GP
MSC / PKT
Miejsce
RT GP
Punkty
RT GP
Stępkowska Julia1373 / 605 / 45DNSDNSDNS DNS 9105
Grodecka Dominika1495 / 457 / 363 / 603 / 602 / 80 4 / 50 3251
Czuryłowicz Julia1434 / 506 / 405 / 45DNS3 / 60 6 / 40 4175
Burlińska Amelia1447 / 369 / 29DNSDNSDNS DNS 1065
Łazarska Zuzanna1291 / 1001 / 1001 / 1001 / 100DNS 1 / 100 1500
Urbańska Gabriela1482 / 804 / 502 / 802 / 801 / 100 2 / 80 2370
Jastrzębska Natalia1218 / 3210 / 26DNS4 / 505 / 45 7 / 36 6144
Dołęgowska Michalina1356 / 408 / 326 / 40DNSDNS DNS 8112
Król Natalia166DNS3 / 60DNSDNSDNS 3 / 60 7120
Szczypińska Karolina167DNS2 / 804 / 50DNSDNS 5 / 45 4175
Szarmach Zofia213DNSDNSDNSDNS4 / 50 DNS 1150

Kategoria M4 800m Mężczyzn

Nazwisko i ImięNumer OPI
MSC / PKT
GOŚ
MSC / PKT
SON
MSC / PKT
CIE
MSC / PKT
GRU
MSC / PKT
Finał RT GP
MSC / PKT
Miejsce
RT GP
Punkty
RT GP
Stępkowski Mateusz1362 / 802 / 803 / 601 / 100DNS 2 / 80 2400
Kamiński Bartosz1281 / 1001 / 1001 / 100DNS1 / 100 1 / 100 1500
Szczygielski Grzegorz173DNS3 / 604 / 502 / 802 / 80 3 / 60 3330
Michalak Piotr163DNS4 / 505 / 45DNSDNS DNS 495
Święcki Bartosz181DNSDNS2 / 80DNSDNS DNS 580
Kobyłecki Krystian185DNSDNS7 / 36DNSDNS DNS 736
Dołęgowski Kamil188DNSDNS6 / 40DNSDNS DNS 640

Kategoria K4 800m Kobiet

Nazwisko i ImięNumer OPI
MSC / PKT
GOŚ
MSC / PKT
SON
MSC / PKT
CIE
MSC / PKT
GRU
MSC / PKT
Finał RT GP
MSC / PKT
Miejsce
RT GP
Punkty
RT GP
Wysocka Patrycja1321 / 1001 / 1002 / 802 / 803 / 60DNS1420
Kozłowska Julia1542 / 802 / 80DNSDNSDNSDNS4160
Stepkowska Julia137DNSDNS1 / 1001 / 1001 / 100 1 / 100 2400
Skórska Michalina195DNSDNSDNS3 / 60 2 / 80 1 / 100 3240

Kategoria M51500m Mężczyzn

Nazwisko i ImięNumer OPI
MSC / PKT
GOŚ
MSC / PKT
SON
MSC / PKT
CIE
MSC / PKT
GRU
MSC / PKT
Finał RT GP
MSC / PKT
Miejsce
RT GP
Punkty
RT GP
Czarnecki Michał1051 / 1001 / 1001 / 1001 / 1001 / 1001 / 1001600

Kategoria K5 1500m Kobiet

Nazwisko i ImięNumer OPI
MSC / PKT
GOŚ
MSC / PKT
SON
MSC / PKT
CIE
MSC / PKT
GRU
MSC / PKT
Finał RT GP
MSC / PKT
Miejsce
RT GP
Punkty
RT GP
Grządkowska Natalia160DNS1 / 100DNS1 / 1001 / 1001 / 1001400